חיפוש

איך אפשר להישאר רגועים אחרי תאונת דרכים ?

מעורבות בתאונת דרכים, במיוחד אם נפגעים ממנה, יכולה להסתיים בתוצאות קשות שישליכו על אורח החיים, כושר ההשתכרות ופגיעות בגוף. בכל זאת, כיצד אפשר להישאר רגועים לאחר התאונה? על כך במאמר הבא.

 

נפגעתם בתאונת דרכים? – מה עושים?

פגיעה כתוצאה מתאונת דרכים היא אינה נעימה ועלולה לגרום במקרים רבים למוות ולפציעות קשות. במקרים פחות קיצוניים יכולים להיות נזקי גוף ותפקוד שישפיעו על אורח החיים היום יומי, על התפקוד בעבודה ועל כאבים רבים. לפיכך, בעת פגיעה בתאונת דרכים יש לפנות לקבלת סיוע ראשוני בחדר המיון או בקופת החולים ולוודא שכל התלונות שלכם נרשמות, שהרופאים עושים לכם בדיקות מקיפות וממליצים על תרופות והמשך טיפול בקהילה. במקביל יש לדווח למשטרה על התאונה עם פרטי הנהג הפוגע על מנת שתיפתח חקירה. חשוב לקבל מהמשטרה אישור על האירוע ולהצטייד בכל המסמכים הרפואיים ובקבלות על הוצאות נסיעה, אשפוזים, אביזרים רפואיים, תרופות ואף מסמכים המוכיחים שאתם זקוקים לסיוע במשק בית, בהסעות וכד'. לאחר מכן יש לפנות למשרד עורך דין תאונות דרכים. 

 

כיצד ירגיע אתכם עורך הדין?

עורך דין מקצועי המתמצא בתחום תאונות הדרכים יסייע לכם בייעוץ ראשוני, בדרך כלל ללא עלות ויסייע לכם להגיש תביעה משפטית נגד חברת הביטוח של הנהג הפוגע. לא משנה אם אתם אשמים בתאונה או לא, אם אתם הולכי רגל שנפגעו, נוסעים או נהגים. חוק הפיצוי לנפגעי תאונות הדרכים מאפשר לכם לתבוע פיצוי על פי פרמטרים שונים שהושפעו עקב הפגיעה בתאונה. תחשיב הנזק אותם יערוך עורך הדין יחושבו על פי דרגת הנכות שתיקבע לכם, על ההוצאות שהוצאתם בגין התאונה, על פגיעה בכושר ההשתכרות מיום התאונה ועל כושר ההשתכרות בעתיד, על פגיעה בתפקוד, עוגמת נפש ועוד. בנוסף, עורך הדין ייצג אתכם בבית המשפט ובניסיון להגיע לפשרות עם חברת הביטוח שבדרך כלל נמנעת מלשלם את סכום הפיצוי שבאמת מגיע לנפגעים.

 

בחירת עורך דין מיומן ומקצועי

על מנת שתקבלו את כל הזכויות והפיצוי המגיע לכם עקב התאונה חשוב לבחור במשרד של עורך דין לתאונות דרכים עם הצלחות מוכחות, ניסיון וידע בתחום. עורך דין מקצועי ידע כיצד להתמודד עם חברת הביטוח, יפגין בקיאות בחוק ויוציא את המקסימום המגיע לכם מבחינה כספית. בחירת עורך דין מוצלחת תאפשר לכם להירגע ולהתמקד בהתמודדות עם הכאבים והטיפולים הנדרשים לשיקומכם. כדי שתעשו את הבחירה הנכונה בעורך הדין, חשוב לקבל המלצות על משרד בעל מוניטין ממכרים שעברו מצב דומה לכם או באמצעות חוות דעת באינטרנט. בנוסף, על מנת לתהות על קנקנו של עורך הדין ניתן לקיים פגישת ייעוץ ראשוני ולשמוע כיצד עורך הדין יכול לעזור לכם ולקבל ממנו הנחיות לפעולה בהמשך. לסיכום, עם עורך דין טוב תוכלו להישאר רגועים.

כיצד ירגיע אתכם עורך הדין

 

אולי תאהבו גם את

עורך דין צוואות תל אביב
כמה זמן לוקח לערוך צוואה?

עריכת צוואה היא צעד מכריע בהבטחת חלוקת הנכסים שלכם בהתאם לרצונותיכם בבוא העת. למרות שהתהליך עשוי להיראות רחוק ומרתיע, הבנה שלו ושל חשיבותו, והכרת השיקולים

קראו עוד »