חיפוש

כמה אני אמור לשלם על אינטרנט סלולרי

קיבלתם הצעת מחיר על אינטרנט סלולרי? אין לכם מושג אם היא יקרה או משתלמת? הגיע הזמן להשוות מחירים ולהבין איפה באמת הכי כדי לקנות אינטרנט סלולרי.

לפני שניגשים לקנות אינטרנט סלולרי עבור המכשיר החדש שלכם, או טרם חידוש חבילה, חשוב קודם להבין כמה אתם באמת אמורים לשלם וכך לפסול הצעות יקרות מאוד שלא מותאמות למחיר הממוצע או הגיוני. כמובן שזאת נכון גם עבור כל קנייה שאתם מבצעים, תמיד כדי לבצע מראש השוואת מחירים ולהבין כמה בגדול אמורים לשלם.

 

תשלום עבור אינטרנט מנוי אחד

המחיר של החבילה מושפע מאוד מהיקף המכשירים שעבורם נקנית החבילה, לדוגמא, סביר להניח כי תקבלו מעין הנחה משפחתית אם כבר תרשמו המון מכשירים אצל חברה מסוימת ולא רק אחד. כאשר כן מדובר ברכישה עבור מנוי אחד, סביר להניח שתשלמו בעבור אינטרנט סלולרי מחיר מאוד נמוך שגם הוא תלוי בנפח הגלישה שתרכשו.

  1. עד 50 GBעד נפח גלישה זה אתם אמורים לשלם בממוצע כ-25 שקלים בחודש. אמנם זה נשמע לכם מחיר מאוד נמוך, אך זאת הגיוני לאור כך שמדובר במכשיר אחד וכי יש נפחי גלישה הרבה יותר גדולים בשוק.
  2. מעל 50 GBעד 100 GB לערך המחיר יעלה במעט ויכול להגיע גם ל40 שקלים בחודש.
  3. מעל 100 GBמנפח גלישה זה המחירים נעים סביב ה40 שקלים.

 

זכרו כי מחירים אלו רלוונטיים רק לאינטרנט ותשלום זה מתווספים תשלומים נוספים.

 

אינטרנט סלולרי בחו"ל

כל המחירים שצוינו עד עתה נכונים עבור אינטרנט לסלולר כאשר הלקוח נמצא עם המכשיר בארץ. במידה והוא טס לחו"ל המחיר משתנה ובעצם יכול להתווסף על גבי התשלום החושים הרגיל שמשלמים עבור הארץ. גם כאן מדובר בכמה עשרות שקלים, בממוצע בכ-50 שקלים לחודש עבור גלישה בחו"ל אל לעיתים גם עבור שיחות מחו"ל שגם כן, עולות עוד כסף מעבר למה שמשלמים עליו בארץ.

 

איך אני יודע כמה אני אמור לשלם?

כדאי מאוד שתגלשו באינטרנט בכדי לבצע השוואת מחירי חבילות הסלולר השונות, באמונה כי אתם תמיד יכולים למצוא משהו זול ומשתלם יותר ולבסוף באמת תמצאו כזה.

לשאלה כמה אני אמור לשלם על אינטרנט סלולרי יכולות להיות כמה תשובות אך באופן כללי לרוב התשלום הוא פשוט כמה עשרות שקלים, בערך סביב ה-40 שלקים.

אתם משלמים עבור אינטרנט זמין בכל נקודה, אך עבור אינטרנט בחו"ל, בעיקרון, אין לכם כיסוי או אפשרות להפעיל אותו ועל כן, סביר להניח כי תצטרכו להוסיף עוד כסף כדאי שבאמת תהיה לכם חבילת גלישה כזאת שתאפשר לכם להתמצא בקלות ולהישאר מחוברים גם מחו"ל. בכל מקרה, בדקו את עצמכם וחפשו מחירים אחרים!

רשת חברתית בעזרת אינטרנט

אולי תאהבו גם את