על מה ניתן לסחור באמצעות חוזים עתידיים?

מסחר באמצעות חוזה עתידי מאפשר לסחור במגוון רחב של סחורות, באופן אידיאלי. אילו סחורות? להלן כל הפרטים.

מסחר באמצעות חוזה עתידי – במה ניתן לסחור?

מסחר באמצעות חוזה עתידי מאפשר למשקיע לבצע מסחר עם הבורסות המובילות בעולם, לטווח ארוך. למעשה, מדובר במכשיר פיננסי לכל דבר אשר מאפשר לסחור במגוון רחב של סחורות כמו מטבעות, מדדי אג"ח ומניות, זהב ונפט, כאשר בשונה מפלטפורמות מסחר אחרות המשקיע מתחייב לשלם במועד קבוע מראש כמו גם במחיר הנסחר באותו הרגע. חוזה עתידי מתחלק לשני סוגים עיקריים: חוזה פיוצ'ר וחוזה פרווארד. ההבדל הבולט בין שני האפיקים הללו נובע מכך שחוזה פיוצ'ר הוא חוזה בעל תנאים אשר קבועים ומוגדרים מראש, בניגוד לחוזה פרווארד אשר נעשה בהתאמה אישית בין המשקיע אל המוכר.

אישה ומטבע

מדוע מדובר באפיק ההשקעה הטוב ביותר?

כאמור, מסחר באמצעות חוזה עתידי מאפשר לחתום על חוזיים עתידים על סחורות במסחר עצמאי, כך שבכל רגע נתון המשקיע יכול להעביר הוראות לגבי עשרות סוגים של סחורות אשר נסחרות באותה העת בבורסה. הסיבה לכך שמדובר באפיק ההשקעה הטוב והבטוח ביותר נעוץ בעובדה כי מדובר בחוזה אשר יכול למנף את סכום ההשקעה ההתחלתי, אשר יכול להיות סכום השקעה נמוך מאוד, ובכך לבצע עסקה בסכום גדול יותר – ולעיתים אפילו כפול משווי הכנס עצמו. כלומר, אם ברשותכם חוזה עתידי תוכלו ליהנות מסכומי כסף גדולים מאוד, בעבור השקעה נמוכה באופן יחסי. עם זאת, חשוב לזכור כי על מנת לבצע את המסחר באמצעות חוזים עתידים יש לבצע תהליך של פתיחת חשבון, וחשוב לבצע זאת רק עם חברה מקצועית ואמינה אשר תוכל להעניק לכם ליווי אישי, כך שתוכלו לבצע מסחר עצמאי במגוון אפיקי מסחר נוחים ובטוחים באופן יחסי.

מסחר באמצעות ATRADE

חברת ATRADE נחשבת כיום לחברה המובילה בענף שוק ההון, וזאת לאור העובדה כי החברה מקפידה לספק ללקוחותיה את אפיקי ההשקעה המגוונים והטובים ביותר, כך שניתן לבצע השקעה התחלתית באופן עצמאי ובשקיפות מלאה. למעשה, ATRADE מאפשרת לסחור בחוזי הפרשים על מגוון רחב של סחורות, ולא רק בסחורות אשר מוכרות אלא גם בסחורות אשר מתבססות על תוצרת חקלאית, ובכך לקבל מינוף גבוהה עוד יותר. לכן, אם אתם כעת מעוניינים להיכנס לעולם שוק ההון ולהתחיל לסחור באופן עצמאי באמצעות חוזים עתידים, אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר במספר 1700707027 או להיכנס לאתר בכתובת https://www.atrade.co.il ובכך תוכלו להיות בטוחים שאתם תוכלו לסחור מפלטפורמות המסחר המתקדמות ביותר בעולם ועם תנאים מיטביים, כך שתוכלו להיות בטוחים שפתחתם חשבון אצל חברה מתקדמת וייחודית המהווה את הקדמה בעולם המסחר העצמאי, אשר צובר תאוצה לאור המינוף הכספי האדיר אשר ניתן בעבור כספכם וההשקעה הראשונית לרכישה בפלטפורמות מסחר מגוונות ומשתלמות.

 

מעוניינים להשקיע בנדל"ן – הכירו את הקרקעות להשקעה

כתבות נוספות