חיפוש

קרקעות למכירה

קרקעות חקלאיות אשר עתידות להיות מופשרות לטובת הקמה של מבני מגורים ותעסוקה מהוות כיום את אפיק ההשקעה הטוב ביותר. היכן המקום הטוב ביותר כיום להשקיע? להלן הפרטים.

קרקעות למכירה – אופציה בלתי רגילה להשקעה נדל"נית חכמה

אין עוררין על כך כי תחום הנדל"ן הוא כיום אחד התחומים המניבים ביותר כיום, ומהווה נתיב השקעה אופטימלי בעבור אלו אשר רוצים להשקיע סכום נמוך יחסית אך לקבל תשואה גבוהה. למעשה, בשנים האחרונות אנו עדים לכך שיותר ויותר אזרחים ישראלים אשר לא ביצעו השקעות נדל"ן בעברם מעוניינים לבדוק אופציה להשקעה ברכישה של קרקע, אשר בהמשך תופשר לטובת בנייה של מבני קהילה, מגורים ועסקים. זה לא סוד שמדינת ישראל סובלת בשנים האחרונות ממצוקת דיור חריפה ביותר, כאשר המצוקה הזו באה לידי ביטוי ביתר שאת בעבור המגזר החרדי. לכן, אנו עדים כיום לשחר של יום חדש וזאת לאור הקמתה של העיר החדשה דורות עילית אשר תוקם בקרוב במרכז מדינת ישראל בעבור האוכלוסייה החרדית, ומהווה הזדמנות להשקעה ברכישת קרקע מניבה. כיצד? להלן כל הפרטים.

בית גדול

קרקעות למכירה בעיר החדשה דורות עילית

דורות עילית אשר עתידה לקום בשנים הקרובות עומדת להפוך לאחת הערים המרכזיות במדינת ישראל, זאת לאור אישור אשר עתיד להתרחש בקרוב של הקמה של מאות מבני מגורים וקהילה בשטח חקלאי. למעשה, כיום מדינת ישראל כמו גם משרד השיכון מקדם תוכנית מתאר להקמת העיר דורות עילית והפשרה של קרקעות אשר כיום הן קרקעות חקלאיות. למעשה, מדובר בהזדמנות יוצאת דופן בעבור אזרחי ישראל כמו גם משקיעי נדל"ן להשקיע ברכישה של קרקע אשר בעתיד תניב רווחים יפים ונאים כמו גם להתגורר בעיר תוססת בלב לבה של מדינת ישראל, ובסמוך לעורקי תחבורה מרכזיים. דורות עילית – אפיקים רוזנטלר מאפשרים לכם כעת לפתוח לעצמכם אופציה חסרת תקדים להבטחת עתידכם הכלכלי באמצעות רכישה של קרקעות הניתנות כבר היום למכירה בתנאים משתלמים ונוחים לכל כיס.

רכישת קרקעות באמצעות חברת אפיקים רוזנטלר

חברת אפיקים רוזנטלר מאפשרת לכל משקיע לקבל מגוון רחב של מסלולים אופציונליים לרכישת קרקעות בעיר החדשה דורות עילית, זאת בהתאמה אישית עם צפי תשואה גבוה ביותר. החברה, אשר לה וותק של שנים ארוכות בתחום כמו גם הצלחות חסרות תקדים בפרויקטים דומים ברחבי הארץ מזמינה אתכם לקבל את כל המידע הדרוש לכם, כמו גם להתרשם מתוכניות האב אשר עומדות לעבור אישור בתקופה הקרובה כך שתוכלו להיות בטוחים כי עשיתם את ההחלטה הנבונה ביותר בעבורכם ובעבור הבטחת העתיד הכלכלי שלכם, זאת לאור העובדה כי העיר דורות עילית עתידה לאכלס משפחות איכותיות מהמגזר החרדי וכן תהווה נקודת ציון מרכזית מאוד במדינת ישראל. לקבלת פרטים נוספים, הנכם מוזמנים להשאיר פרטים באתר ונציג מטעמנו יחזור אליכם בהקדם האפשרי.

אולי תאהבו גם את

דגל
גרמניה – יעד מומלץ להשקעה עם צפי תשואה גבוהה

גרמניה מהווה כיום את היעד מספר אחד בעולם להשקעות נדל"ן, והמומחים של נדל"ן גרמניה, החברה המובילה בתחום מסבירים בדיוק מדוע מדובר בהשקעה אשר היא בעלת פוטנציאל חסר תקדים. גרמניה היא מעצמה ביבשת אירופה, ונחשבת כיום למדינה בעלת המדיניות הכלכלית הטובה והמצליחה ביותר בעולם. למעשה, בעבור משקיעים מדובר בהזדמנות חסרת תקדים לבצע השקעת נדל"ן ברכישה של נכס, בעלות אשר זולה בעשרות אחוזים מאשר מדינות אחרות בעולם, ובפרט מדינת ישראל.

קראו עוד »